Liga

Za nami ostatnia kolejka w lidze MZPN rocznik 2006/2007 mierzył swoje siły z Agrykola Warszawa natomiast rocznik 2004/2005 KS Armado. Nasz młodszy zespół pierwsze miejsce w grupie zapewnił sobie już tydzień temu wygranym meczem z Agape Białołeka, dlatego na mecz z Agrykola trenerzy powołali i dali szanse pograć wszystkich zawodnikom. Chęć zrewanżowania się Agrykoli była bardzo duża dlatego nie brakowało determinacji by wygrać mecz i tak tez się stało.

Wynik 7:6 dla naszego zespołu nie odzwierciedla obrazu meczu ponieważ byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym i powinniśmy wygrać dużo wyżej. Podsumowując debiut naszego zespołu w lidze MZPN można śmiało powiedzieć ze chłopcy jak i rodzice stanęli na wysokości zadania ponieważ niemal na każdy mecz stawiali się w komplecie oraz dziękujemy za doping rodziców ponieważ był bezcenny. Awans do wyższej ligi na pewno będzie sporym przeskokiem ale potencjał mamy bardzo duży dlatego ważne by dobrze przepracować zimę i na wiosnę pełni nadziei walczymy o kolejny awans !

Rocznik 2004/2005 przypieczętował pewnym zwycięstwem 11:0 mecz z KS Armado. Nie pozostawiliśmy złudzeń przeciwnikowi kto był lepszy w tym meczu i ani przez chwile Armado nie zagroziło naszej bramce. Podsumowując rundę jesienna naszego starszego rocznika możemy powiedzieć tylko i wyłącznie o braku szczęścia w niektórych meczach których nie powinniśmy przegrać lub zremisować ponieważ w każdym z nich byliśmy lepsi ale taka jest piłka dlatego czekamy do której ligi trafimy na wiosnę i tam walczymy najprawdopodobniej już po 11 !

Liga MazowieckaKolejne mecze w lidze MZPN roczników 2004/2005 i 2006/2007 za nami. Rocznik 2004/2005 mierzył swoje siły z liderem grupy Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

W pierwszym meczu przegraliśmy w ostatniej minucie 0:1 będąc zespołem lepszym dlatego w rewanżu chcieliśmy udowodnić ze tamten mecz to tylko wypadek przy pracy. I rzeczywiście tak się stało od początku spotkania narzuciliśmy swoje warunki gry i szybko zdobyliśmy gola a jego autorem był Tymon Ruciński który bramkę zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego! Do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 4:0. Bramki jeszcze strzelali Marcin Kraczek, Adam Goleń i jeszcze jedna dołożył Tymon Ruciński. Po przerwie kontrolowaliśmy przebieg meczu dokładając 2 bramki które strzelili Kamil Grudziński i Borys Puczko-Szymański. Ostatecznie wygraliśmy 6:0 i dalej liczymy się w grze o najwyższe lokaty.

Rocznik 2006/2007 grał wyjazdowy mecz z BKS 7 Bemowo. Ta grupa pokazuje ze każdy mecz od pierwszej do ostatniej minuty jest bardzo wyrównany i tak było i tym razem. Mimo tego ze wygraliśmy 4:1 to każda kwarta przynosiła sporo emocji w których albo świetnie spisywał się nasz bramkarz Hubert Kornacki albo nie strzelaliśmy w wybornych sytuacjach. Jednak wynik sprawiedliwy ponieważ z przebiegu spotkania to my byliśmy zespołem lepszym. W sobotę bardzo ważny mecz z Polonia Warszawa a w przyszła środę zaległy mecz również z Polonia tyle że na Konwiktorskiej.

Rocznik 2004/2005 kolejny mecz w lidze MZPN rozegrał z ostatnia w tabeli Lesznowola. Jeśli niektórzy myśleli ze zwycięstwo naszej drużyny to tylko formalność to bardzo się pomylili ponieważ ekipa z Lesznowoli mocno przemeblowała skład i w pierwszej połowie to oni byli groźniejsi , na szczęście piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do naszej bramki a po jednej z kontr to my strzeliliśmy bramkę później dołożyliśmy jeszcze jedno trafienie i było 2:0. Pod koniec pierwszej połowy rywal zdobył kontaktowego gola i na przerwę schodziliśmy przy stanie 2:1. Druga połowa to jednak już dominacja naszego zespołu i kontrola nad przebiegiem gry czego efektem były 4 kolejne bramki i nie zostawiliśmy złudzeń gościom wygrywając 6:2. Niezawodny jak zawsze był Kamil Grudziński strzelec 5 goli . Jednego dołożył Adam Goleń. Ostatnim rywalem przed meczami rewanżowymi będzie KS Armado z którymi rozegramy mecz w najbliższa sobotę.

Za nami kolejny mecz w lidze MZPN. Rocznik 2006/2007 mierzył swoje siły z liderem grupy Agape Białołęka. Mecz rozpoczął się od dość mocnego akcentu gości z Białołęki którzy dość szybko zdobyli gola. Niestety po błędzie naszej obrony straciliśmy drugiego gola i po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 0:2. Drużyna musiała dostać mocnej reprymendy od trenera bo niektórzy nasi zawodnicy zachowywali się jakby jeszcze nie wyszli z szatni! Na szczęście motywacja była o tyle skuteczna ze szybko zdobyliśmy bramkę na 1:2 i na 2:2 . Później mecz się wyrównał ale trzecia i czwarta kwarta to już świetna gra naszej drużyny która wypunktowała rywala i ostatecznie wygraliśmy 5:2. Super skuteczny w tym meczu był Kuba Jędrych który zdobył 4 bramki oraz jednego dołożył Rysio Łaniecki. Na wielkie słowa uznania w/g trenera zasłużył Albert Pamrowski który zagrał znakomity mecz i pokazał niesamowite zaangażowanie i w destrukcji był bezcenny. Kolejny mecz to zaległa kolejka z drużyna WBS w piątek.

Za nami 3 kolejka ligi MZPN. Niedosyt po dwóch poprzednich kolejkach jaki odczuwaliśmy koniecznie chcieliśmy przełamać meczem z KS RASZYN. Początek meczu pokazał że nastawienie naszych zawodników było jednoznaczne, mocny pressing odbiór piłki i jak najszybsze strzelenie pierwszej bramki. W 10 minucie udała się ta sztuka po ładnej akcji na szydle Kamila Grudzinskiego i dośrodkowaniu, bramkarz źle obliczył lot piłki a ta wpadła mu “za kołnierz”. Pierwsza bramka w lidze stała się faktem ! Jeżeli ktoś myślał na trybunach że to koniec bramek to grubo się pomylił bo nasi piłkarze rozwiązali worek z bramkami i dołożyli jeszcze 4 i ostatecznie rozgromiliśmy gospodarzy 0:5 i z podniesioną głową mogliśmy wracać do domu. Bohaterem meczu został Kamil Grudziński strzelec 4 bramek, jedną dorzucił Tymon Ruciński , ale wielkie brawa dla całego zespołu za wytrwałość cierpliwość i walkę na 100% przez cały mecz. W sobotę mecz z Lesznowola w żabieńcu początek o godz 14.00.

Zapraszamy wszystkich do przyjazdu i kibicowania naszym As-om 🙂

Pierwsza kolejka w Lidze Mazowieckiej rocznik 2004,2005 już za nami:Gosir Stare Babice – AS Warszawa 0:0Za nami pierwszy mecz w lidze MZPN wyjazd do Bożęcina Dużego na mecz z miejscowym Gosirem Stare Babice. Dla naszych zawodników nowe zasady gry tj gra na spalone i w składach 9 osobowych to nowość ale chłopcy poradzili sobie świetnie na tle rywala dla których mecze i treningi na tak dużych boiskach są normą. Z perspektywy meczu wynik 0:0 jakim zakończył się mecz można rzec to dla rywala dobry wynik ponieważ nasza drużyna stworzyła sobie zdecydowanie lepsze sytuacje i mogliśmy wywieść 3 pkt. Mimo wszystko duże brawa dla naszych piłkarzy za wolę walki przez cały mecz. Kolejne spotkanie rozegramy w przyszła niedziele o godz 17 w żabieńcu jako gospodarz. Zapraszamy rodziców i rodziny do Kibicowania